1-1
 

 

2-2

 

 

3-3

 

 

4-4

 

 

5-5

 

 

6-6

Вітаємо!

Ми – інтернет-провайдер в с. Гірка Полонка StarNet

Декілька слів про нас:

Ми не велика іноземна компанія, а інтернет провайдер, створений мешканцями Гіркої Полонки для своїх сусідів-односельчан. Головна наша мета – надати Вам якісний та доступний інтернет і ми впевненні, що наші послуги кращі в Гіркій Полонці. Послуги StarNet надаються як юридичним, так і приватним особам. Спектр послуг дозволяє вирішити будь-яке телекомунікаційне завдання з урахуванням потреб бізнесу або побажань приватних осіб.

Ми піклуємося про репутацію нашої компанії й акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії й високому рівні професіоналізму наших співробітників. Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!

Приєднуйтесь до нас, і ми зобов’яжемось забезпечити вас якісним інтернетом, який знадобиться вам в роботі і спілкуванні.

Чому StarNet?

ЯКІСТЬ

Оптичні канали зв’язку і нове обладнання

ШВИДКІСТЬ:100Мбіт/с

Фільм завантажується за 2хв

ЦЕ – ВИГІДНО

Безлімітний швидкісний інтернет з кращим співвідношенням ціна/якість

ЦЕ – ВІДПОВІДАЛЬНО

Підключаючись до StarNet Ви підтримуєте соціальні ініціативи. Так, StarNet забезпечує безкоштовний доступ до мережі інтернет в установи соціального значення.