1-1

2-2

3-3

4-4

5-5

6-6

1.Акція”NewStar”
Компанія “StarNet” завжди дбає щоб нові абоненти отримували найвигідніші умови та залишались задоволеними при підключенні до нашої мережі, тому спеціально для нових абонентів діє акція “NewStar” – Стань новим абонентом та отримай 6 місяців безкоштовного інтернету з тарифом “Ефектив”. Акція діє лише у багатоквартирних будинках.
Під безкоштовною мається на увазі ціна 1грн за 6міс. Одночасно взяти участь можна тільки в одній акції.

2. Акція “Тріо” у приватному секторі!

Зроби заявку на підключення 1+1+1 (сусід і сусід, або родич і родич) та отримай знижку на підключення у розмірі 20%! Знижка надається лише при виборі максимального тарифу. Сума знижки зараховується на особові рахунки після підключення всіх учасників та підписання договорів. Сума знижки може бути витрачена виключно на послуги доступу до мережі Інтернет, не може бути повернута готівкою або переведена до іншого абонента. Для участі в акції  заявки на підключення подаються трьома учасниками одночасно. Усі учасники повинні перебувати в зоні покриття мережі.

 3. Акція “Приведи друга!”

Чудова пропозиція від StarNet для вас і ваших друзів – постійно діюча акція “Приведи друга”. У рамках акції, кожен існуючий абонент, що порекомендував своєму знайомому підключитися до мережі «StarNet», отримує бонус – 300 гривень на рахунок, новий абонент – так само отримує бонус у розмірі 200 гривень на свій абонентський рахунок.

В акції беруть участь абоненти всіх багатоквартирних будинків, що були підключені на момент подачі заяви на включення.

Підтвердженням рекомендації по програмі «Приведи друга» є номер договору та прізвище існуючого абонента, за рекомендацією якого здійснюється включення нового абонента.
Після успішної реєстрації та створення договору кошти будуть нараховані на баланс користувача автоматично.

ПРИЗИ:
В якості винагороди за активність введена додаткова система бонусів, бонуси можна обміняти на цінні призи:
за 3 абонентів (3 бонуси) – USB флеш накопичувач,
за 6 абонентів (6 бонусів) – Wi-FI роутер,
за 10 абонентів (10 бонусів) – 12 місяців безкоштовного інтернету на максимальній швидкості 100 Mб/с.

Бонуси для обміну на призи нараховуються за усіх запрошених абонентів.
Призи видаються тільки за умови, якщо всі нові абоненти активні на момент звернення.

ОБМЕЖЕННЯ:

Бонусні кошти нараховуються лише за першого друга, за решту друзів нараховуються бонуси, які можна обміняти на цінні призи.
Зазначені кошти можуть бути витрачені виключно на послуги доступу до мережі Інтернет, не можуть бути повернуті готівкою або переведені до іншого абонента.
При розірванні договору, нараховані акційні кошти анулюються не залежно від давності їх нарахування.
Новий абонент може взяти участь у програмі тільки один раз, після цього він може необмежену кількість разів брати участь у програмі в якості існуючого абонента та рекомендувати підключитися друзям, родичам, знайомим.
Номер договору та прізвище існуючого абонента, за рекомендацією якого здійснюється включення нового абонента подається абонентом до укладення договору, будь-які звернення після укладення договору не розглядаються і не задовольняються. Одночасно взяти участь можна тільки в одній акції.

Акція є безстроковою.